BROMHEXIN 8-SIRUP KM

Volně prodejný lék


Chutný sirup s malinovou příchutí pro děti od 2 let, který usnadňuje vykašlávání díky tomu, že bromhexin zkapalňuje a rozpouští hlen v dýchacích cestách.

Pečlivě čtěte příbalovou informaci. Lék k vnitřnímu užití. Obsahuje bromhexini hydrochloridum. Správné použití konzultujte se svým lékařem či lékárníkem.

Příbalový leták (SÚKL)

BROMHEXIN 8 KM-SIRUP je lék ve formě sirupu, který ředí hlen a usnadňuje vykašlávání při akutním i chronickém onemocnění dýchacích cest.

  • sirup s příjemnou malinovou chutí
  • bez alkoholu
  • bez cukru - obsahuje sorbitol - je tedy vhodný pro diabetiky
  • pro děti už od 2 let věku

Bromhexin je syntetický derivát rostlinné účinné látky Vasicin. Podporuje vylučování hlenu – snižuje jeho viskozitu a aktivuje řasinkový epitel. Působí sekretolyticky a sekretomotoricky. Zvyšuje účinnost antibiotik tím, že zlepšuje postup antibiotik do bronchiálního sekretu.

Doporučená dávka přípravku je:

Děti do 6 let: 3 x denně 5 ml

Děti od 6 – 14 let a pacienti s tělesnou hmotností do 50 kg: 3 x denně 10 ml

Dospělí a mladiství nad 14 let: 3 x denně 10 – 20 ml

 

Lék je třeba dostatečně zapíjet vodou a nekombinovat s antitusiky (přípravky na léčbu suchého, dráždivého kašle).

Bromhexin 8 KM - SIRUP je k dispozici v balení po 100 ml s odměrkou.

Bromhexin 8 KM - SIRUP je k dostání v široké síti lékáren a také v internetových obchodech jako například:

Balení Dostupná balení - obrázek pro první eshop Dostupná balení - obrázek pro druhý eshop Dostupná balení - obrázek pro třetí eshop
100 ML Koupit Koupit