IBUPROFEN APOTEX

Volně prodejný lék


Ibuprofen ve formě suspenze (sirup) pomáhá proti bolesti a horečce. Je vhodný pro děti od 5 kg hmotnosti a má příjemnou jahodovou příchuť.

Pečlivě čtěte příbalovou informaci. Lék k vnitřnímu užití. Obsahuje ibuprofenum. Správné použití konzultujte se svým lékařem či lékárníkem.

Příbalový leták

IBUPROFEN APOTEX 100 mg / 5 ml perorální suspenze je volně prodejný lék, který obsahuje účinnou látku ibuprofen (ibuprofenum).

Slouží ke krátkodobé léčbě mírné až středně silné bolesti (jako je bolest zubů a hlavy) a/nebo horečky

 

 

Lék IBUPROFEN APOTEX suspenze je dostupný v balení po 150 ml a je k dostání v široké síti lékáren a také v internetových obchodech.

Balení