Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/doc/www.pripravky-apotex.cz/www/plugins/k2/k2additionalparametersforcategory/k2additionalparametersforcategory.php on line 70

PARACETAMOL AUROVITAS

Volně prodejný lék


Paracetamol – známé, účinné antipyretikum a analgetikum uleví od mírné až středně silné bolesti a/nebo horečky.

Pečlivě čtěte příbalovou informaci. Lék k vnitřnímu užití. Obsahuje paracetamolum. Správné použití konzultujte se svým lékařem či lékárníkem.

PARACETAMOL AUROVITAS je volně prodejný lék, který obsahuje účinnou látku paracetamol (paracetamolum).

Paracetamol – známé, účinné antipyretikum a analgetikum


■ Uleví od mírné až středně silné bolesti a/nebo horečky
■ Jedna tableta obsahuje 500 mg paracetamolu
■ Nedoporučuje se podávat dětem mladším 10 let

 

Děti a dospívající od 10 do 15 let: 1 tableta až 4× denně, maximální denní dávka
paracetamolu nesmí překročit 4 tablety (2 000 mg)
Dospívající od 16 let, dospělí a starší lidé: 1–2 tablety až 4× denně, maximální denní
dávka paracetamolu nesmí překročit 6 tablet (3 000 mg)

 

Lék PARACETAMOL AUROVITAS je dostupný v balení po 24 tabletách. Je k dostání v široké síti lékáren a také v internetových obchodech jako například:

Balení Dostupná balení - obrázek pro první eshop